De BUS .NEXT on tour Utrecht

Met de Nutanix – FlexVirtual VIP bus vanuit Noord Nederland naar de .Next on tour op 6 maart in Utrecht?

De opstapplaatsen zijn Groningen, Zwolle en Amersfoort (carpoolplaats Leusden).

Wees er echter wel snel bij want vol is vol!

De busreis biedt een aangevuld programma en ziet er als volgt uit:

Programma:

07:30 uur Groningen P&R Hoogkerk
08:35 uur Zwolle Carpool Ommen Zwolle A28
09:20 uur Amersfoort/ Leusden Carpool plaats
10:00 uur Utrecht Jaarbeurs
10:00 uur Registratie
11:00 uur Keynote sessies
12:30 uur Lunch
13:30 uur Breakout sessies
15:10 uur Koffiepauze
15:30 uur Keynote sessies
17:30 uur Afsluitende borrel
18:30 uur
19.30 uur
Buffet dinner
Film (Black Panther)

We verwachten rond 23:40 uur weer terug in Groningen te zijn.

Je kunt je gratis aanmelden onder vermelding van je voornaam, achternaam, functie, bedrijf, je mobiele nummer en

of je in Groningen Zwolle of Amersfoort wilt opstappen. Geef ook aan of je eventuele dieetwensen hebt.

Vanuit FlexVirtual verzorgen wij dan je aanmelding bij Nutanix voor de .Next on tour in Utrecht én de film.

(Bij het aanmelden ga je akkoord met de Nutanix Privacy policy. Lees deze hier)

Meld je aan!

Kijk hier voor de flyer: